Vedoucí technické přípravy výroby

NÁZEV POZICE:

NÁPLŇ PRÁCE:

Vedení oddělení TPV, příprava technických podkladů k nabídkovému řízení, příprava a zpracování technické dokumentace pro výrobu rozvaděčů, konzultace technického řešení se zákazníky, technická podpora obchodu a výroby

PRACOVIŠTĚ:

Pražská 234, 411 18 Budyně nad Ohří

POŽADUJEME:

VŠ elektro, popř. ÚSO – elektro, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet), znalost práce se SW typu CAD, platná zk. z Vyhl. ČÚBP č. 50 způsobilost v elektrotechnice, min. § 6,

ŘP sk. B, znalost AJ výhodou, tvůrčí schopnost

NABÍZÍME:

Odpovídající ohodnocení, možnost profesního růstu, perspektivu

OČEKÁVANÝ NÁSTUP:

Ihned

KONTAKTNÍ OSOBA:

Ing. Zdeněk Vrána, tel.: +420 725 777 811,

email: zdenek.vrana@etzpower.cz

Kontakt

ETZPOWER, s.r.o.
Konviktská 291/24
110 00 Praha 1

Provozovna: Pražská 234
411 18 Budyně nad Ohří

tel.: +420 416 863 010
fax: +420 416 863 213