Vedoucí střediska elektromontáží

NÁZEV POZICE:

NÁPLŇ PRÁCE:

Vedení střediska elektromontáží, konzultace technických řešení s projektanty a  zákazníky, vypracování podkladů k nabídkovému řízení, koordinace přípravy a řízení realizace elektromontážních zakázek

MÍSTO PRACOVIŠTĚ:

Pražská 234, 411 18 Budyně nad Ohří, příp. místo výkonu montáže

POŽADUJEME:

ÚSO – elektro, platná zk. z Vyhl. ČÚBP č. 50 způsobilost v elektrotechnice, § 9 (8), znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet), ŘP sk. B, organizační schopnosti, znalost práce se SW typu CAD výhodou

NABÍZÍME:

Odpovídající ohodnocení, možnost profesního růstu, perspektivu

OČEKÁVANÝ NÁSTUP:

Dohodou

KONTAKTNÍ OSOBA:

Ing. Zdeněk Vrána, tel.: +420 725 777 811,

email: zdenek.vrana@etzpower.cz

Kontakt

ETZPOWER, s.r.o.
Konviktská 291/24
110 00 Praha 1

Provozovna: Pražská 234
411 18 Budyně nad Ohří

tel.: +420 416 863 010
fax: +420 416 863 213